TÜM KATEGORİLER
Sorular & Cevaplar

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünlerin Alışı/Satışı Yasal Mıdır ?

Yargıtay’ın 2015 yılında verdiği karar çerçevesinde, gerek OEM, gerekse dijital lisanslar olması kaydıyla 2. el yazılım satışı altında yapılan tüm satışlar yasaldır ve geçerlidir. 

Ürünler Microsoft Denetimlerinde Geçerli Midir?

Denetimlerde lisansların Retail ve faturalı olması Microsoft için yeterlidir.Retail ürün anahtarları geçerli sayılmaktadır.

Kurulum Esnasında Problem Yaşadım,Ne Yapabilirim ?

Beylerbey olarak siz değerli müşterilerimize yalnızca ürünü satana kadar değil, satış sonrası da destek vermekten memnuniyet duyacağız. Keza teknik destek ekibimiz 7/24 Çevrimiçidir.

 

Microsoft Ürünleri Neden Bu Kadar Ucuz ?

Tüm ürünler dijital formatta ve 2. el olarak addedildiği için bu kadar uygun fiyata satmaktayız.

 

Fatura Gönderiyor Musunuz ?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

 


Sorular & Cevaplar

SIKÇA SORULAN SORULAR

Üye Olmadan Sipariş Verebilir Miyim ?

Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak üye olarak üyelerimize sunduğumuz özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kurulum Konusunda Hiçbir Bilgim Yok,Ne Yapabilirim?

A vel dui a conubia vestibulum class varius vel nunc a gravida ut maecenas quisque a proin condimentum sagittis class at faucibus primis parturient dolor scelerisque himenaeos.

A et ullamcorper vestibulum netus a mauris ac consectetur libero volutpat congue congue turpis a consectetur adipiscing sit.Suspendisse leo fringilla a congue tempus nisi conubia vestibulum a in posuere accumsan.

Kredi Kartı/Banka Kartı Güvenliğini Nasıl Sağlıyorsunuz ?

Kredi kartı güvenliği öncelikle 3D Secure ( şifreli onay ) ile sağlanmaktadır. 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.

Bireysel Kullanım için Uygun mudur?

Evet Tüm Lisanslarımız Bireysel Kullanım için uygundur.

Kurumsal Kullanım için Uygun mudur?

Evet Tüm Lisanslarımız Kurumsal Kullanım için uygundur.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

0 Compare
0 Wishlist
0 items Cart
Menu