Sitenize Nasıl Üye Olabilirim ?

Üye olmanız için sitenin Üst bölümünde yer alan “Giriş/Kayıt” bölümünü tıklayınız. Sizden istenen bilgileri doldurunuz ve kaydediniz.

Ürünlerin Alışı/Satışı Yasal mıdır ?

Yargıtay’ın 2015 yılında verdiği karar çerçevesinde, gerek OEM, gerekse dijital lisanslar olması kaydıyla  yazılım satışı altında yapılan tüm satışlar yasaldır ve geçerlidir.

Ürün Orijinal mi / Tam Sürüm Mü ?

Ürünlerimiz tamamen orijinal olup tam sürümdür. Aşağıda ki talimatları uyguladığınızda lisans anahtarınızın orijinal olduğunu doğrulayabilirsiniz.

 

  • Aşama #1: Klavyeden Windows simgesi olan tuş ile R tuşuna basın ve Çalıştır ekranını açın.
  • Aşama #2: Gelen Çalıştır ekranına “cmd” yazın ve aratın.
  • Aşama #3: Bu kısımda siyah renkte Komut İstemi penceresi açılacak.

  • Aşama #4: Açılan siyah pencereye hemen alttaki satırları yapıştırıp Enter’a basın.

wmic path softwarelicensingservice get OA3xOriginalProductKey

  • Aşama #5: Bir süre bekleyin.
  • Satırın altında çıkan kod sizin Windows 10 ürün anahtarınızdır.

Ürün Durumu Nedir? Sıfır Mı ?

Evet, Her lisans ürünü sıfır olarak alıcıya teslim edilir.

Ürünler Otomatik mi Teslim Ediliyor ?

Kısmen bazı ürünlerimiz otomatik teslim edilmektedir. Otomatik teslim edilen ürünlerimiz (Dijital Lisans Anahtarı) kapsamına giren ürünlerdir.

Fiyatlar Neden Ucuz ?

Fiyatların uygun olması dijital ürünlerin Türkiye’de yeni yaygınlaşıyor olmasıdır. Dijital ürünlerde depo masrafı, kargo ücreti, telif ücreti, gümrük vergisi, bandrol ücretleri, özel tüketim vergisi olmadığı için maliyetler düşmektedir. Haliyle ürün daha ucuza mal edilmektedir.

Toplu Alım Yapmak İstiyorum, İndirim Mevcut Mudur ?

Toplu alımlarda İndirim Yapılmaktadır. Bunun için sol alt köşede bulunan Canlı Destek'den Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kredi Kartı ve Banka Kartı Güvenliğini Nasıl Sağlıyorsunuz ?

Kredi kartı güvenliği öncelikle 3D Secure ( şifreli onay ) ile sağlanmaktadır. 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.

Kurumsal Kullanım Için Uygun Mudur ?

Evet, Tüm ürünlerimiz Kurumsal kullanım için uygundur.

Fatura Kesebiliyor Musunuz ?

Firmamız E-fatura mükellefidir. Sipariş onaylanıp, teslim edildikten 1 dakika sonra mailinize faturanız iletilmektedir.

İade Yapıyor Musunuz ?

Online teslim edilen ürünlerde ( e-pin, karakter, item, yazılım, dijital kodlar vb ürünler ) normal şartlarda iade yapılamamaktadır. Ürünle alakalı bir problem yaşadığınızı düşünüyorsanız destek sistemi üzerinden iletişime geçebilirsiniz sizlere bu konuda garanti sunmaktayız.